دستور العمل نحوه استفاده از پورتال موکلین

یکی از خدمات گروه بین المللی پرواز ،بروز رسانی کلیه اقداماتی است که بر اساس زمانبندی مشخص از سوی کارشناسان این دفتر انجام می شود. در واقع شفافیت حرفه ای گری و تخصص گرایی از جمله شاخص های متفاوتی است که به عنوان اولویت های همکاران و کارشناسان این گروه ، به دقت تعقیب و اجرا می گردد . در همین راستا، برای موکلین نرافزاری تحت قالب وب تهیه شده است.در ذیل، گوشه ای از قابلیت های این بخش و نحو کار با گزینه های مختلف بیان می گردد.

۱- پایه نرم افزاری این بخش بر اساس تعریف و ارسال کد کاربری و رمزی است که پس از تشکیل پرونده آنلاین

( برخط ) از سوی کارشناسان باشگاه مشتریان ایجاد و برای موکل ایمیل میگردد. یادآور می شود که بدون ارائه ایمیل فعال از سوی موکل امکان استفاده و بهره مندی  خدمات آنلاین فراهم نمی باشد. به همین جهت در اولین تماسی که موکلین با گروه بین المللی پرواز از طریق هر یک از درگاه های ارتباطی برقرار می کنند، نشانی فعال موکل دریافت و ثبت می گردد.

۲- پس از دریافت ایمیل این گروه حاوی نام کاربری ( ایمیل اعلامی ) و رمز عبور ، موکل می تواند از طریق نشانی ذیل وارد و با استفاده از اطلاعات دریافتی وارد پنل کاربری خود شود :

www.hosseinsartipi.com/client_portal/login

توصیه گروه ما این است که در حفظ و نگهداری نام کاربری و رمز عبور خود نهایت دقت را بفرمایید. در صورتی که به هر دلیلی رمز خود را فراموش نمودید می توانید از گزینه فراموشی رمز که در ذیل آدرس فوق قابل مشاهده است، استفاده و رمز جدیدی دریافت نمایید. اما اگر نام کاربری خود را فراموش نمودید و یا آن را می خواهید تغییر دهید، باید از طریق یکی از درگاه های ارتباطی با کارشناسان ما در تماس باشید. توصیه میگردد از طریق ایمیلی که پیش تر در سیستم ثبت شده است با ما تماس بگیرید. در غیر این صورت این دفتر ناچار به احراز هویت مجدد شما برای تغییر و یا اصلاح اطلاعات حساب کاربری شما خواهند بود.

۳- با استفاده از نام کاربری و رمز عبور می توانید وارد پنل کاربری خود شوید. در پنل کاربری، موکل می تواند فهرست پرونده های خود شامل مشاوره، قضایی، داوری و کاریابی را مشاهده و از محتویات آن مطلع شود.                                                                                                   بخش مشاوره ها

این امکان برای موکلین و سایر متقاضیان فراهم شده است که بتوانند از خدمات مشاوره ای این دفتر بهره مند شوند. در این بخش موکل و یا هر متقاضی دیگری می تواند درخواست مشاوره خود را ثبت نماید. برای این کار:

۱-در این بخش، فیلدهایی پیش بینی شده است که متقاضی باید آن را تکمیل نماید.

۲- متقاضی میتواند نوع جلسه مشاوره خود : حضوری ، آنلاین را تعیین نماید. اگر مشاوره حضوری انتخاب شود، وی باید در زمان تایید شده به نشانی دفتر در تهران مراجعه نماید. اگر مشاوره آنلاین انتخاب شود، متقاضی می تواند از طریق مجازی و بر اساس درگاه های ارتباطی اعلامی در جلسه آنلاین شرکت نماید.

شما می توانید از این طریق دستورالعمل شرکت و اداره جلسات آنلاین را مطالع نمایید. عدم رعایت مقررات این دستورالعمل از سوی موکل یا متقاضی موجب مسولیت ایشان خواهد بود.

۳ -متقاضی یا موکل می تواند زمان پیشنهادی خود را اعلام نماید.

کارشناسان این بخش با توجه به وقت محلی متقاضی، نزدیکترین زمان ممکن به زمان اعلامی موکل بررسی و وقت معین را از طریق حساب کاربری و ایمیل به وی اعلام و و قت جلسه را نهایی می نماید. شما می توانید از این طریق اطلاعات لازم در خصوص نحوه برگزاری جلسات مطلع شوید.

۴ – در این بخش این امکان فراهم شده است که موکل یا مشتری به صوت محدود شرح موضوع و علت در خواست مشاوره را یادداشت نماید. این قسمت از اهمیت فراونی برخوردار است. به این دلیل که گروه کارشناسان و وکلا می توانند فرد مرتبط و متخصص با موضوع مشاوره را انتخاب نمایند.

۵ – در این بخش متقاضی و موکل می تواند بر اساس دستورالعمل فنی استفاده از حساب کاربری، فایل الکترونیک، محتوای مربوط به موضوع مشاوره را ضمیمه نماید.این بخش اختیاری است . توصیه کارشناسان ما این است که ارائه اسناد و مدارک مرتبط با موضوع مشاوره می تواند در انتخاب وکیل مرتبط و افزایش کیفیت مشاوره موثر باشد. لازم به ذکر است اسناد و مدارک ارسالی بایگانی نمی شود و پس از مشاوره قابل بازیابی نیست. ضمن آن که این گروه خود را موظف به حفظ اسرار و حریم خصوصی متقاضیان و موکلین خود دانسته و از دسترسی افراد غیر مجاز ممانعت خواهد شد.

مگر آن که افراد غیر مجاز به نام کاربری و مشاوره موکل یا متقاضی دسترسی پیدا نموده و یا از طریق غیر قانونی اطلاعات را تحصیل نمایند.

۶ – متقاضی یا موکل می توند آخرین وضعیت درخواست مشاوره خود را در پنل اصلی مشاهده نماید. پس از انجام مشاوره، روند درخواست مشاوره مختومه می گردد. انجام مشاوره جدید منوط به درخواست جدید خواهد بود.

بخش پرونده های قضایی، کاریابی و داوری

این سه بخش از نظر فنی و کاربرد دارای شرایط و دستورالعمل اجرایی یکسان هستند ، لکن حسب تفاوت در موضوع اقدام و برای سهولت در استفاده از سوی کاربر جداگانه طراحی و از یکدیگر تفکیک شده اند. لازم بذکر است که اگر موکل دارای پرونده های مختلف در این گروه باشد، با توجه به اصول محرمانگی و مراقبت از حریم خصوصی افراد، کارشناسان هر یک از حوزه های قضایی، کاریابی و داوری تنها دسترسی به حوزه مربوطه خود را دارند. به همین دلیل سطح دسترسی کاربران و ادمین ها متفاوت می باشد.

ایجاد و مدیریت هر یک از بخش های سه گانه تنها از سوی ادمین ها و کارشناسان ما ممکن است. موکلین فقط امکان بارگذاری فایل بر اساس دستورالعمل های فنی وب سایت را داشته و امکان ارسال پیام از این طریق پیش بینی شده است. لازم به یادآوری است هدف از طراحی این بخش اطلاع رسانی دقیق، سریع و مبتنی بر صداقت برای موکلین است.

پس از هر بار به روز رسانی حساب کاربری موکل، برای ایشان پیامک و یا ایمیل ارسال خواهد شد. موکل برای مشاهده محتوای آخرین وضعیت بروز رسانی شده می تواند با ورود به حساب کاربری خود آخرین وضعیت پرونده را مشاهده نماید.

همانطوری که در بخش مشاوره توضیح داده شده است موکل می تواند حسب درخواست کارشناسان و یا به دلیل دیگری فایل هایی را ارسال نماید. در این بخش این امکان برای کارشناسان گروه پیش بینی شده است که از طریق سامانه فایل هایی را برای مشاهده و دانلود از سوی موکلین در سیستم بارگذاری (آپلود) نماید. لازم به ذکر است کلیه فایل های ارسالی و دریافتی در فایل های الکترونیک نگهداری خواهند شد.

شایان ذکر است که برای پرونده واحد در مراجع مختلف، بخش های متمایزی طراحی شده است که به محض خاتمه یافتن مختومه خواهد شد و در غیر این صورت مفتوح نشان داده خواهد شد.

در انتها توجه را به این نکته جلب می نماید که در پنل کاربری، اعلاناتی بارگذاری می گردد. به همین دلیل پیشنهاد می گردد در نوبه های مختلف به پنل کاربری خود مراجعه نمایید. در صورت هر گونه ابهام و سوال می توانید با کارشناسان ما از طریق درگاههای ارتباطی پیش بینی شده مراجعه نمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *