جاب آفر برای متخصص جوشکار

یکی از شرکت های ساخت و ساز در استرالیا به یک نفر کارگر ماهر در رشته جوشکاری برای استخدام اعلام آمادگی نموده است.

براساس ثبت نام یکی از شرکت های ساخت و ساز در شهر سیدنی – استرالیا، این شرکت برای تکمیل کادر اجرایی خویش به یک کارگر ماهر متخصص در جوشکاری اعلام آمادگی نموده است. بر این اساس متقاضی می تواند با تکمیل فرم های لازم و گذارندن آزمون عملی که در ایران برگزار خواهد شد، درخواست ویزای کار و مهارت استرالیا – ساب کلاس ۴۸۲ (موقت کار) را نماید.

شرایط برای دریافت جاب آفر استرالیا

شرایط جاب آفر استرالیا با توجه به نوعِ ویزایی که درخواست می‌شود، متفاوت است. اما به طور کلی اگر نیروی ماهر خارجی قصد اخذ جاب آفر استرالیا را داشته باشد، باید شرایط زیر را برآورده سازد:

  • شغل مورد نظر در لیست جاب آفر استرالیا ثبت شده باشد؛
  • در شغل مورد نظر، مهارت و تخصص لازم را داشته باشد؛
  • حداقل ۱۸ سال و حداکثر ۴۵ سال سن داشته باشد؛
  • هیچ سابقهٔ کیفری نداشته باشد؛
  • از نظر جسمی و روانی در سلامت کامل باشد؛
  • مهارت‌های زبان انگلیسی او قابل قبول باشد؛
  • از طرف کارفرمای تأییدشده توسط استرالیا، پیشنهاد شغلی دریافت کرده باشد؛
  • دولت استرالیا با کمبود نیروی ماهر استرالیایی در شغل پیشنهادی مواجه باشد.

بر این اساس برای یک دوره دو ساله او می تواند در استرالیا اقامت و کار نماید. محل اشتغال وی از سوی کارفرما تعیین می شود و براساس نظام حقوق و مزایا تعیینی برای کارگران ماهر حقوق دریافت و از مزایا بهره مند می شود. کارگر ماهر می تواند تمام اعضاء خانواده خود را همراه داشته باشد. این ویزا قابل تبدیل به ویزای اقامت دائم و شهروندی خواهد بود. برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد ویزای ۴۸۲ می توانید اینجا را کلیک نمایید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با  کارشناسان گروه بین المللی پرواز از طریق درگاه های ارتباطی و یا شبکه های مجازی در ارتباط باشید. متخصصین ما با ارزیابی سوابق تحصیلی، مهارت ها و تجربه کاری شما، احتمال پذیرش درخواست شما از سوی کارفرما را بررسی و در سریعترین زمان ممکن برای شما اقدام خواهند نمود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *