اقامت امارات از طریق تحصیل

کشور امارات متحده عربی با توجه به طیف وسیعی از دانشگاه‌های بین المللی، رنکینگ، و سطح علمی بالای بسیاری از آنها شرایط مناسبی را جهت ادامه تحصیل و اخذ اقامت امارات برای متقاضیان ادامه تحصیل در این کشور دارد.

با اینکه زبان رسمی این کشور عربی است اما در امور تحصیلی و تجاری در دبی از زبان انگلیسی استفاده می‌شود، از این رو متقاضیان تحصیل در دبی باید مدرک آیلتس با نمره  6 به بالا داشته باشند.

برای یافتن راهی مطمئن، دقیق و سریع در مهاجرت به امارات متحده عربی، از مشاوره رایگان کارشناسان پرواز بهره مند شویدگروه کارشناسان پرواز، برای اطلاع مشتریان خود از شرایط مهاجرت به امارات متحده عربی، زندگی در استرالیا،و حتی یافتن شغل در امارات متحده عربی، خدمات مشاوره ای رایگان با امکان ارتباط مستقیم بین شما و متخصصین را فراهم خواهند نمود. متقاضایان مهاجرت به استرالیا و کارجویان شغل در امارات متحده عربی، می توانند بدون حضور در دفتر گروه بین المللی پرواز، از سراسر ایران و حتی خارج از ایران، برای اطلاع از شرایط مهاجرت به این کشور، و بهره مندی از مشاوره آن لاین (برخطو رایگان با ما در تماس باشند.

با اینکه زبان رسمی این کشور عربی است اما در امور تحصیلی و تجاری در دبی از زبان انگلیسی استفاده می‌شود، از این رو متقاضیان تحصیل در دبی باید مدرک آیلتس با نمره  6 به بالا داشته باشند.

دانشجویان در صورتی که برای تحصیل به دبی یا شهرهای دیگر امارات بروند، می‌توانند تا اتمام مدت تحصیل از اقامت امارات بهره‌مند شوند. با اقامت تحصیلی امارات اجازه کار در این کشور را نخواهید داشت، ولی می‌توانید در قالب برنامه های کارورزی به کار در امارات بپردازید.

برای نیل به منظور مهاجرت به امارات متحده عربی و اطلاع از شرایط زندگی در این کشور و یافتین شغل در آن جا، بهترین روش‌، استفاده از اطلاعاتی است که در سایت‌های دولتی منتشر شده و یا مطالعه مقالاتی است که از سوی همکاران ما تهیه و در سایت قرار داده شده است. گروه کاریابی پرواز توانسته است با دریافت مشاوره و نظرات کادری مجرب، راه هموار و امنی را برای متقاضیان و کارجویان زندگی در امارات متحده عربی و مهاجرت به این کشور فراهم نموده و مسیر آینده آن ها را هموار سازد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *