شرایط دریافت اقامت دبی با خرید خانه

شهروندان خارجی صرفا با خرید یک خانه در دبی نمی‌توانند اقامت امارات را کسب نمایند و باید حتما این کار را تحت شرایط خاصی انجام دهند.

شرایط گرفتن اقامت دبی با خرید ملک شامل موارد زیر است :

  • برای اخذ اقامت امارات قیمت ملک خریداری شده در دبی باید حداقل 1 میلیون درهم ( حدود 10 میلیارد تومان ) باشد. در نظر داشته باشید که ملاک برای قیمت خانه، قیمت ذکر شده در سند ملک است و ارزش فعلی خانه ملاک نیست. به طور مثال اگر قیمت خانه در سند 900 هزار درهم باشد، ولی ارزش فعلی خانه در بازار 1 میلیون درهم باشد، نمی‌توانید اقامت امارات را اخذ کنید.
  • در صورتی که در سند خانه چند نفر با یکدیگر شریک هستند، سهم هر نفر به منظور اخذ اقامت امارات باید حداقل یک میلیون درهم باشد.
  • سند ملک خریداری شده نباید در رهن و وثیقه باشد.
  • به ازای خرید خانه ای که پیش خرید شده و هنوز سند مالکیت ندارد، اقامت امارات داده نمی‌شود و داشتن سند خانه برای اخذ اقامت امارات الزامی است.

برای یافتن راهی مطمئن، دقیق و سریع در مهاجرت به امارات متحده عربی، از مشاوره رایگان کارشناسان پرواز بهره مند شویدگروه کارشناسان پرواز، برای اطلاع مشتریان خود از شرایط مهاجرت به امارات متحده عربی، زندگی در استرالیا،و حتی یافتن شغل در امارات متحده عربی، خدمات مشاوره ای رایگان با امکان ارتباط مستقیم بین شما و متخصصین را فراهم خواهند نمود. متقاضایان مهاجرت به استرالیا و کارجویان شغل در امارات متحده عربی، می توانند بدون حضور در دفتر گروه بین المللی پرواز، از سراسر ایران و حتی خارج از ایران، برای اطلاع از شرایط مهاجرت به این کشور، و بهره مندی از مشاوره آن لاین (برخطو رایگان با ما در تماس باشند.

برای نیل به منظور مهاجرت به امارات متحده عربی و اطلاع از شرایط زندگی در این کشور و یافتین شغل در آن جا، بهترین روش‌، استفاده از اطلاعاتی است که در سایت‌های دولتی منتشر شده و یا مطالعه مقالاتی است که از سوی همکاران ما تهیه و در سایت قرار داده شده است. گروه کاریابی پرواز توانسته است با دریافت مشاوره و نظرات کادری مجرب، راه هموار و امنی را برای متقاضیان و کارجویان زندگی در امارات متحده عربی و مهاجرت به این کشور فراهم نموده و مسیر آینده آن ها را هموار سازد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *