معرفی دفتر کاریابی بین المللی پرواز

درباره ما

دفتر کاریابی بین المللی پرواز با بهره مندی از تخصص کارشناسان در حوزه کاریابی بین المللی توانسته است خدمات ارزنده ای را به مشتریان خود ارائه دهد. استفاده از ظرفیت وکلا و نمایندگان رسمی سایر مراکز مهاجرتی و کاریابی در کشور استرالیا از دیگر اقداماتی است که توانسته است خدمات منحصر به فردی را برای مشتریانمان فراهم نماید.
این دفتر سعی نموده است تا با ارائه خدمات مشاوره ای و حرفه ای بصورت برخط (آنلاین) مانع زمان و مسافت را از بین ببرد. با ما نگران آینده خود نباشد.

۲۴ ساعته

در خدمت شما هستیم

۳۳

پرونده موفق بین المللی تا کنون

7 کارشناس

خبره امر مهاجرت

۲ سال

تجربه موفق

دکتر حسین سرتیپی

مدیریت مجموعه پرواز

خانم اعظم جعفری

وکیل مهاجرت

سرکار خانم اعظم جعفری وکیل رسمی مهاجرت با شماره ثبت MARA ۱۵۷۱۷۳۳، عضو اتحادیه وکلای حرفه ای مهاجرت استرالیا با شماره ثبت MIA ۱۱۰۹۹ و عضو انستیتو مهاجرت استرالیا هستند.
فارغ التحصیل رشته حقوق از دانشگاه تهران، و رشته حقوق بین الملل از دانشگاه مکواری سیدنی و دارنده گواهی تحصیلات تکمیلی در زمینه قوانین مهاجرت از دانشگاه ویکتوریای ملبورن می باشد. ایشان عضو نهاد مهاجرت MMA می باشند.

a.jafari@hosseinsartipi.com

معرفی خدمات دفتر مهاجرتی پرواز

خدمات ما

دفتر مهاجرتی پرواز با استفاده از نیروهای متخصص و وکلای بین المللی سعی نموده است تا خدمات قابل توجهی را به مشتریان خود ارائه نماید.
برخلاف آنچه که وکلا و دفاتر کاریابی بیان می کنند مهاجرت، اقامت، کاریابی، تحصیل و زندگی در کشوری به غیر از سرزمین مادری نه تنها یک پرونده چند مرحله ای بلکه یک روند ادامه دار و چند وجهی است. از زمانیکه یک فرد تصمیم می گیرد تا در کشوری به غیر از محل تولد خود اقامت، کار و یا زندگی نماید نیازمند دریافت اطلاعات دقیق، صحیح، شفاف و واقعی است.
اخبار جعلی، تبلیغاتی و یا حتی دروغین که به عنوان ابزاری برای ترغیب افراد و خانواده هایشان به انتخاب وکلا و یا نمایندگان مهاجرتی طراحی و منتشر می شود بیش تر از آنکه متقاضیان و کارجویان را به هدف خود نایل نماید، آنها را دور می کند، بیش تر ازآنکه راهنمایی باشد چاه نمایی است.
به همین علت بعد از اقامت، مهاجرت و پیدا کردن کار در خارج از کشور مشکلات کارجویان و مردم افزایش می یابد. مشکلات مربوط به فرهنگ کشور میزبان، زبان محاوره ای، فرهنگ اداری، شیوه و سبک زندگی، منش و رفتار فردی و اجتماعی، تعارضات فرهنگی، تنوع فرهنگی و مشکلات فراوان دیگر تنها آغاز یک مبارزه جدید برای زنده ماندن است.
شاید نسل مهاجرت کننده برای خود هیچ نداشته باشد و نسل های بعدی ایشان که دارای همزیستی بیش تری با محیط کشور میزبان هستند لذت مهاجرت، اقامت، زندگی و کار در خارج از کشور را می چشند.
این روند تا به حدی عمیق و هولناک است که مهاجرت و زندگی در خارج از کشور را همانند سرابی در بیابانی خشک به نمایش می گذارد.
از سوی دیگر آسمان مهاجرت همیشه تک رنگ است. طی نمودن مرزها، نقل مکان آدم ها از نقطه ای به نقطه ای دیگر، هیچ یک نمی تواند تغییری جدی در شخصیت و سبک زندگی افراد در کوتاه مدت فراهم آور. شاید آسمان آبی در همه جا آبی و تک رنگ است.
افراد متقاضی برای اقامت، زندگی، مهاجرت، کار و یا تحصیل در خارج از کشور باید بداند با چه فضایی روبرو می شوند و باید آموزش ببینند برای یک دنیای جدید و حتی قبل از عزیمت باید تمرین کنند زندگی در فضای بین المللی را.
دفتر کاریابی بین المللی پرواز با فراهم نمودن بسته های متنوعی از ارائه اطلاعات آموزشی، فرهنگی، زبان شناسی و حقوقی متقاضیان را در یافتن نگاهی شفاف، بی پرده، واقعی، دقیق و صحیح نسبت به کشور هدف آماده می کند.

با انتخاب روشهای صحیح و قانونی آینده خود را بیمه کنید.

انتخاب روش درست

پس از آنکه فردی تصمیم می گیرد که در خارج از مرزهای سرزمین مادری خود زندگی، تحصیل، اقامت،  و یا کار کند باید از طریق تکمیل روندهای اخد ویزای مناسب اقدام نماید.
ما توانسته ایم با استفاده از وکلای بین المللی در حوزه مهاجرت و دریافت ویزا،خدمات ارزنده ای را برای متقاضیان محترم ارائه نماییم. انتخاب اشتباه در نوع ویزا و یا ارائه غیر دقیق و غیر مرتبط اسناد و مدارک نتایج و عواقب جبران ناپذیری را برای متقاضی فراهم می کند؛به نحوی که این احتمال وجود دارد که او برای همیشه امکان اخذ ویزا را برای خود غیر ممکن نماید.
بسیاری از متقاضیان یا نمی دانند و یا دانسته اسناد و مدارکی را ارائه می کنند که یا دروغین بوده، یا جعلی است و یا اطلاعاتی که دادن آنها ضروری است و موجب گمراهی و یا سوء تفاهم در مسئول پرونده ویزا می شود. به همین جهت بهره مندی از تخصص و تجربه ی کارشناسان این حوزه که به روز و به شدت تحت نظر وکلای رسمی استرالیایی که دارای مجوز از MARA (مرجع ثبت وکلای مهاجرت) می باشند سعی نموده ایم راهی سریع تر، با اطمینان بیش تر و کم هزینه تر را برای متقاضیان خود فراهم آوریم.
تهیه مدارک و تنظیم آنها بر اساس ساختارهای ادبی و حقوقی که بتواند به طور دقیق، سریع، صحیح و بومی شده سوابق، تحصیلات و تجربیات متقاضیان را منعکس نماید خدمتی است که بدون آن شاید نیل به آرزوها غیر ممکن گردد.
ترجمه ی این مدارک به زبان و ادبیات صحیح که بتواند انعکاسی صحیح از قصد و نظر نگارنده باشد صرفا خارج از حدود اختیارات مترجمین دادگستری است؛ چرا که ترجمه ادبیات بدون توجه به زمینه ی تخصصی و حرفه ای موضوع امری لغوی و فاقد اعتبار برای تنظیم و ارائه ی چنین مدارک سرنوشت سازی است.
نظارت دقیق بر متون ترجمه شده و تنظیم و طبقه بندی نمودن اسناد و مدارک بدان نحو که دستورالعمل های اداره مهاجرت و صدور ویزا بر آن تصریح دارد از جمله خدمات دیگری است که کارشناسان متخصص و با تجربه ی این دفتر به مشتریان خود ارائه می دهند.
در صورت نیاز مشاوره به متقاضیان در جمع آوری اسناد و مدارک و حتی مذاکره با کارفرمایان آنها از جمله خدمتی است که مشتریان این دفتر از آن بهره مند می گردند.

ما پس از مهاجرت هم همراه شما هستیم.

خدمات طلایی

اما آیا گرفتن درخواست کار و یا ویزا کافی است؟
آیا متقاضی کار، اقامت، تحصیل در خارج از کشور دیگر مشکلی ندارد؟
در بسیاری از موارد عدم آشنایی با قوانین و مقررات کشور مادری و همچنین کشور میزبان، مشکلات فراوانی را برای متقاضیان ایجاد می کند.
در بسیاری از مواقع نه دیگر درخواست کاری به درد می خورد و یا حتی ویزای معتبر صادر شده. برای نقل مکان به کشور میزبان، برای انتقال ارز، برای خرید یا فروش خانه، برای اجاره دفتر یا خانه، برای تحصیل فرزندان، برای جابجایی وسایل منزل،برای خرید یا فروش وسیله نقلیه، برای بازگشایی یا افتتاح حساب، و یا موارد مشابه دیگر ارائه اطلاعات مفید و بهره مندی از مشاوره حقوقدانان ایرانی و استرالیایی که دارای تجربه در حوزه حقوق خصوصی بین المللی و یا تجاری بانکی می باشند؛ از جمله خدمات دیگری است که این دفتر به مشتریان طلایی خود ارائه می دهد.

error: Content is protected !!